Buty Vans Gilbert Crockett

Buty Vans Gilbert Crockett
Wygoda, wytrzymałość i komfort-takie są właśnie buty Vans Gilbert Crockett.

Jeśli szukasz komfortowych butów na deskę zainteresuj się tym modelem butów.

Marka Vans od początku działalności związana jest z deskorolkami. Kolekcje tej firmy najczęściej dedykowane są do jazdy na deskorolce, snowboardzie czy jeździe na bmx, ale są też takie, które przeznaczone do codziennego użytku. Produkty tej marki są popularne wśród młodzieży. Buty vans są obowiązkowym elementem garderoby każdego deskorolkowca. To co najbardziej zaskoczy cię w tych butach to to jak wielkie wsparcie ci dadzą. Testując je podczas jazdy na desce zauważysz, że te buty Vans Gilbert Crockett dadzą ci coś więcej niż to do czego przyzwyczaiła nas marka Vans. To użyta w nich technologia WaffleCup w Vans Gilbert Crockett sprawia, że zauważasz ich jakość z chwilą gdy tylko wkładasz je na nogi. Buty te mają lepszą odporność na zużycie i zniszczenie. Swobodnie można stwierdzić, że ten model butów, dzięki użytej technologii waffle, dyskwalifikuje konkurencję i pozostawia ją daleko w tyle.

Przyszła wiosna, nie przesiaduj więc na zimnej ławce i wypróbuj te buty! Gwarantujemy Ci, że Vans Gilbert Crockett zaskoczą Cię bardzo pozytywnie.

Bezwzględny must have w szafie każdego prawdziwego deskorolkowca.

Vans Gilbert Crockett wykonane są z materiału włókienniczego, podeszwa wykonana jest z tworzywa sztucznego w specjalnej technologii Waffle, posiadają wkładki UltraCush HD, która chroni stopy przed uderzeniami, kołnierz i język jest lekko gąbkowaty.

W naszym sklepie dostępne są w pełnej rozmiarówce, w różnych kolorach.

Wszyscy jeżdżący na deskorolkach naprawdę kochają te buty, sprawdź dlaczego, zrozumiesz w chwili, kiedy założysz je na nogi.

SPRAWDŹ VANS GILBERT CROCKETT W ELWIX.PL