Oryginalne koszulki Vans- uzupełnienie ulicznego stylu.

Oryginalne koszulki Vans- uzupełnienie ulicznego stylu.
Marka Vans jest pierwszym na świecie producentem butów przeznaczonych do jazdy na deskorolce. Od początku funkcjonowania firma Vans kojarzona jest z kulturą ulicy, deskorolkami, streetwearem oraz skatami. Obecnie Vans produkuje specjalistyczną odzież i obuwie dedykowane do jazdy na deskorolce, snowboardzie czy uprawiania surfingu. Nie brakuje również butów i koszulek oraz akcesoriów przeznaczonych do codziennego użytkowania. Poza butami marki Vans, dużym uznaniem cieszą się koszulki oraz plecaki tego producenta.

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór ciekawych i oryginalnych męskich oraz damskich koszulek Vans. Wiele z nich to klasyczne, jednolite t-shirty z dużym logo Vans nadrukowanym na piersiach. Taką koszulkę ma każdy, prawdziwy fan tej firmy i każdy prawdziwy deskorolowiec. Koszulki damskie Vans charakteryzuje dość dopasowany krój tzw. slim fit. W większości koszulki tej marki produkowane są ze 100% bawełny, co zapewnia prawdziwy komfort noszenia. W sklepie elwix kupisz koszulki Vans z limitowanych kolekcji.

Koszulki męskie Vans występują natomiast w luźnym a także bardziej dopasowanym fasonie. Większość z nich posiada ciekawy i przemyślany nadruk na przedzie w postaci logo lub ciekawych, oryginalnych zdjęć. Koszulki męskie Vans poza zdjęciami i logo posiadają ciekawe grafiki z niebanalnymi motywami, np. deskorolkami czy nintendo. Te t-shirty są dodatkowo oznaczone naszywką z logo producenta, umieszczoną na rękawie. Część z tych koszulek jest objętych przecenami i są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach w pełnej rozmiarówce, sprawdź dziś naszą ofertę ciekawych koszule Vans.

SPRAWDŹ KOSZULKI VANS W ELWIX.PL