Vans authentic - niekwestionowana ikona mody ulicznej.

Vans authentic - niekwestionowana ikona mody ulicznej.
Produkty marki Vans funkcjonują na polskim rynku od wielu lat. Obuwie i odzież tego producenta cieszy się uznaniem przede wszystkim wśród młodych osób. Większość z nas markę Vans identyfikuje ze stylem ulicy i deskorolkami. Kolekcja Vans Classics od lat jest w ofercie tej marki, jest wizytówką firmy, odzwierciedla kalifornijski styl życia i styl charakterystyczny dla deskorolkowców. Można powiedzieć i to wcale nie będzie przesadą, że buty Vans Authentic są wyjątkową ikoną casualowej mody ulicy.

Vans Authentic produkowany jest już od 60 lat dwudziestego wieku, początkowo pod nazwą Vans#44. Buty te charakteryzuje kalifornijski styl, luz, wszechstronność i uniwersalność.

Vans Authentic to wygodne, ponadczasowe i uniwersalne buty, które świetnie sprawdzają się w różnych okolicznościach i w przeróżnych stylizacjach. Są lekkie i elastyczne, posiadają miękkie podeszwy z wulkanizowanej gumy a waflowany bieżnik zapewnia świetną przyczepność osobom uprawiającym sport.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór butów Vans Authentic. Większość z nich to buty unisex, oznaczone literą U, czyli takie, które z powodzeniem noszą mężczyźni oraz kobiety. Posiadamy w ofercie buty Authentic jednolite, w wielu wersjach kolorystycznych, jak i w wersji z ciekawymi, oryginalnymi nadrukami.

SPRAWDŹ BUTY VANS U AUTHENTIC W ELWIX.PL